אני מעוניינ/ת לקבל עדכונים במייל

למה אנחנו?

מקצועיות

באסף ביטוח אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המתמחים במתן שירות למבוטחים בתחום האישי והעסקי. הצוות המקצועי, היצירתי והדינאמי בסוכנות מקפיד ללמוד ולהתעדכן כל הזמן.

שירות

הלקוח במקום הראשון - מדיניות השירות בסוכנות מאופיינת ביחס אישי, ממוקד ומקצועי. הערך המוסף שלנו: מצד אחד, מומחיות ושרות אישי של משרד בוטיק עם ניסיון והישגים רבים בתביעות ומצד שני סוכנות שמדברת בשפה פשוטה, ידידותית ולא מסורבלת.

זמינות ויעילות

הצוות שלנו מורכב מאנשי הביטוח מהדור החדש, אשר זמינים עבור הלקוחות 24/7 באופן אישי במגוון ערוצי תקשורת. אנו נפגשים עם נציגי החברה פעם ברבעון/חציון ומעניקים דיווחים על פעולות השירות ועדכונים שוטפים.

שקיפות ופשטות

אנו דוגלים בשקיפות מלאה ללקוחותינו בכל הנוגע לטיב ואופי המוצרים שמשווקים על ידנו ועלותם. בדרך זו נוצרת תשתית הוגנת של יחסים המתבססת על אמון הדדי.

טכנולוגיה

כמי שמחוברים חזק לקדמה והטכנולוגיה, אנו מתחייבים להמשיך ולעמוד בחזית הטכנולוגיה הממוחשבת בתחומינו. כך, נוכל גם בעתיד לספק לכם שרות יעיל ומידע אמין על המוצרים ולבצע את המוטל עלינו במהירות המרבית.

נגישות

הלקוחות שלנו נגישים למידע מעודכן, בכל זמן או דרך בה הם בוחרים בכל ערוץ: במייל אישי, במוקד השרות, בדואר, באתר האינטרנט המאובטח ובסלולארי.

אובייקטיביות ואי תלות

הסוכנות בבעלות פרטית, אובייקטיבית ונטולת תלות לחברות ביטוח ומוסדות פיננסים.